Контрабанда сигарет в нашій країні    ID: 191560    


Начать новую тему Ответить на тему

Автор Сообщение
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
17 сен 2015, 21:46
Сообщений:
28
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 30 окт 2015, 21:06    Контрабанда сигарет в нашій країні
Навпроти мого магазину, а це буквально при вході на ринок, кілька днів тому зявилася нова точка, сидить жіночка років 55-65 на ящиках і продає сигарети, продає їх значно дешевши ніж в кіоску через кілька метрів, а як виявляється це сигарети відомих марок тільки без акцизу, питала звідки їх бере мені би пару ящиків здалося, а вона каже що тільки продавець і їй "шеф" постачає. Там сигарети не тільки російського виробництва, а й Білорусія і ще якісь, бо застереження написані на зовсім не зрозумілій мені мові. От я собі подумала, що продаж тих сигарет іде в обхід будь-яких відрахувань в бюджет, а значить наживається на цьому тільки "шеф", а прослідковуюючи кількість покупців можу стверджувати, що прибутки цієї "точки" великі. Як побороти це економічне лихо в нашій країні?


Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 июл 2013, 19:01
Сообщений:
16569
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 53 раз.
Сообщение  Добавленно: 20 ноя 2015, 12:39    Re: Контрабанда сигарет в нашій країні
Это очень трудно и заниматься этим должны органы по борьбе с экономической преступностью. Мы можем только повозмущаться и потрепать себе нервы. Меня больше возмущает, когда бабки у школы поштучно продают детям сигареты.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
17 сен 2015, 21:46
Сообщений:
28
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 27 ноя 2015, 16:24    Re: Контрабанда сигарет в нашій країні
в тому то й проблема, що вконтрабандні цигарки є доступнішими дітям ніж інші, навіть по ціні. Та не думаю що відповідні органи зацікавлені в активній боротьбі з цим лихом, поскільки більшість із них є в "долі" з прибутку. Думаю, що ця проблема має бути більш розголошена серед людей, бо не всі розуміють важливість боротьби зх цим економічним лихом.


Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
04 янв 2008, 07:16
Сообщений:
7742
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 23 раз.
Медали: 1
Подарочный сертификат (1)
Сообщение  Добавленно: 27 ноя 2015, 16:46    Re: Контрабанда сигарет в нашій країні
я считaю, что в этой ситуaции ничeго нeполучится измeнить.
Можно нaписaть зaявлeниe в прокурaтуру, но скорee этим вы только нaврeдитe сeбe.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
17 сен 2015, 21:46
Сообщений:
28
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 29 ноя 2015, 13:41    Re: Контрабанда сигарет в нашій країні
AngelLOVE писал(а):
я считaю, что в этой ситуaции ничeго нeполучится измeнить.
Можно нaписaть зaявлeниe в прокурaтуру, но скорee этим вы только нaврeдитe сeбe.

Так в цьому і справа, патруль ходить і бачить все, ніхто від нього не ховається і не боїться думаю кругова порука працює і далі всі реформи на папері


Вернуться к началу Профиль
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему
 [ Сообщений: 5 ] 



Перейти:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения
 cron
cosmetic.com.ua
Размещение рекламы
Copyright 2011-2017
© All Rights Reserved.
Отзывы и предложения присылайте по адресу: forum@cosmetic.ua
Полное или частичное использование материалов без согласия редакции запрещено.
Powered by phpBB © phpBB Group.
Модификация форума выполнена CMSart Studio