Салон NAVA Львів    ID: 191566    


Начать новую тему Ответить на тему

Автор Сообщение
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
03 ноя 2015, 20:23
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
 Добавленно: 03 ноя 2015, 21:33    Салон NAVA Львів
Є багато різних легенд про роботу косметологів, салони краси і нову активну косметику. В цих легендах оповідають про процедури, впливи, якість і т.д. Особисто я дуже педантична в цьому питанні і при виборі засобів по догляду за шкірою (як обличчя, так і всього тіла) дуже й дуже уважна і недовірлива. Вже давно не вірю на слово, особливо тим, хто пишуть в інтернеті, а все ретельно вивчаю і перевіряю сама. До речі, пишу я це все, тому, що у мене є на це час, тому, що я хочу допомогти таким же як я, дівчатам і жінкам, які не знають до кого і куди йти, які також як і я хочуть виглядати ідеально і без всяких експериментів зробити відразу правильний вибір.
Не буду боятися озвучувати свій вік - мені 36 років. Можу сказати, що мені в житті пощастило. Пощастило тому, що моя близька подруга дійсно класний косметолог і багато всього я дізналася саме від неї: як правильно вибирати косметику, чим краще користуватися, креми, маски, процедури (звісно я ходила до неї в салон і переживати мені було ні про що, я завжди була задоволена своїм зовнішнім виглядом, як і мій чоловік, до речі)))). Але так склалося, що мені довелося з сім'єю переїхати до Львова. Переїзди, речі, турботи, нове місце, нові люди - природно це стрес. Знадобилося деякий час, щоб адаптуватися, познайомитися з усім і всіма. Близько двох місяців по приїзду я обходилася без салону і користувалася тільки молочком, кремом і маскою.
Коли я розібралася з домашніми справами начебто відчула - пора досліджувати місто.
Повноцінну свою першу подорож я вирішила здійснити пішки. Ми живемо поблизу Галицького ринку.
Що я хотіла знайти я не знала, просто знайомилася з оточенням, магазинами, торговими центрами все оглядала (така ось я людина, мені потрібно побачити, почути, помацати). У голові природно були думки про продуктові магазини, бутіки і про салон краси !!! Якого і я і моя шкіра вже потребували, але в перший-ліпший було заходити якось стрьомно. Загалом, я чекала знака.
На третій день моїх прогулянок і поїздок повертаючись додому з покупками я зіткнулася з новою сусідкою (чому я не поговорила з нею відразу ?!), вона мені розповіла куди йти, де краще що шукати і, знову таки, повинна сказати що мені пощастило, виявилося , що її знайома ходить в якийсь новий салон краси в самому центрі. Ну, сказати, що я відразу кинулася телефонувати в салон, який вона порадила, або бігти туди - не скажу, але хоча б з'явилася мета і позитивний відгук від сусідки.
Наступного дня все-таки вирішила сходити. Подивилася, де знаходиться торговий центр «Роксолана», а далі все виявилося просто. Взагалі, мені потрібно було потрапити в салон, який називається «Nava».
Переживала звісно, одна справа, коли у тебе твій перевірений косметолог, та ще й подруга, під боком, інше, коли ти йдеш незрозуміло куди, тільки тому, що новоспечена знайома тобі нахвалював, а в інтернеті я про них не знайшла нічого!!!
Ділюся своїми враженнями:
Відразу здивувалася, в торговому центрі на 3 поверсі??? Салон??? Звикла, що салони знаходяться на першому. Ну то пусте, продовжу: зовсім невеликий рецепшн, але акуратно, стильно, квіти, кружечки і найголовніше дуже чисто. За стійкою приємно посміхалася адміністратор, вона привіталася зі мною і запитала, чим може мені допомогти. (Даремно вона так - їй довелося вислухати цілу історію, власне яку вам довелося прочитати)))), але головне що я чітко дала зрозуміти, що недовірливо до всього ставлюся і почала засипати її питаннями. Дівчинка не розгубилася і покликала косметолога, по-моєму, звали її Надія. Вона пояснила мені, що я можу пройти пробну процедуру безкоштовно. Тут я здивувалася вдруге, безкоштовно - процедура !!! в салоні??? Щось тут не так подумала я. Чесно зізнаюсь, я боягузка, тому відразу поцікавилася - а чого така щедрість. Косметолог сказала, що це рекламна акція, і якщо я бажаю, то можу нею скористатися. (У душі я посміхнулася: якраз для таких шпаків як я)))). У цей же день зробити процедуру вони не могли, оскільки працюють тільки за попереднім записом. Я вирішила спробувати і залишила свій номер телефону. Через кілька днів мені зателефонували з цього салону і запросили на пробну процедуру, попросили мати при собі документ що посвідчує особу, що здалося мені дивним, запитала навіщо? Відповіли, так якщо процедура рекламна надається один раз на одну людину. (Ну типу, щоб на халяву кілька разів не ходила .. та я і не збиралася). На всяк випадок взяла права - ну мало що.
Адміністратор зустріла мене, щось записала собі і дала якийсь бланк і анкету мені. Наділи на мене бахіли і направили в кабінет. Кімната невелика - кушетка, столик і дзеркало. Знову таки все простенько, але стильно і головне дуже чисто. На цей раз зі мною працював консультант. Я не з боязких, і сміливо засипала її запитаннями - чого це вони раптом процедуру роблять безкоштовно, що викликало, особисто в мене, деякі побоювання, що за косметику будуть використовувати і багато іншого. Ольга (так звали консультанта) пояснила, що це оплачено з рекламного бюджету компанії, оскільки вони «печуться про результат і враженні клієнток». Гарна маркетингова відповідь (в принципі, що ще вона могла мені відповісти).
Почали ми з половинки обличчя, вона пояснила що, по-перше - процедура насправді триває довше, але оскільки це демоверсія вони скорочують час, це мене засмутило. По ходу процедури вона задавала питання, то в основному розповідала, що і як робить, що за засоби використовує. Через 20 - 30 хвилин, коли вона закінчила з однією половинкою мого обличчя ми підійшли до дзеркала. Я свої зморшки знаю, їх небагато і взагалі я за собою доглядаю і пишаюся цим. Чесно кажучи, з відстані метра різниця була помітна тільки в тоні шкіри, але коли підійшла ближче. Я очам своїм не повірила, я була в шоці, як це вони зробили???? Шкіра стала ніжніше і рівніше, зморшки навіть найдрібніші зникли, а коли доторкнулась відразу до однієї і другій половинці тут же помітила різницю у відчутті шкіри. Шкіра задихала. Це був шок. Я все життя за собою ретельно доглядаю, а як виявилося це все не те. Я думала, що краще не може бути, і що нічого краще вже не можна зробити. Але виявилося це не так. Ось тут, на цьому моменті я почала слухати, що говорить консультант (... чому я не слухала що вона говорить з самого початку??????). Я то думала що це все маркетинг, заманюють і хочуть навішати і розвести, а виявилося вони реально дуже круті. Такий простенький дизайн салону і такі круті, так буває, мабуть, тільки у Львові. Я і раніше знала, що таке німецька якість і так далі і що німці круті і передові, але що б настільки!!!
Ми доробили другу половинку обличчя, і я просто в рот заглядала консультанту, слухала кожне слово (але поїзд пішов і багато я все-таки пропусти повз вуха на першій частині процедури, а панькатися зі мною ніхто не буде, це я розуміла - а дуже шкода ). Коли робота наді мною була закінчена, і я готова була дякувати і цікавитися як у них проходить робота з клієнтами, що скільки коштує і т.д. в цей момент Ольга попросила мене, написати відгуки і почекати поки прийде головний фахівець, оцінити її роботу і поговорити зі мною. (Ось це я не дуже люблю, коли розпитують, контролюють, оцінюють, я розумію, що це типу для удосконалення роботи, але не подобається мені таке - мабуть, такий жорсткий контроль це зайве). Поки чекала їх фахівця дивилася в дзеркало, можу сказати, що результат був феноменальний, порівнювати мені було з чим і досвід у мене є.
Прийшла фахівець, скоріше моя ровесниця, задала кілька запитань по процедурі, поцікавилася чи задоволена я, розповіла, що скільки коштує і як вони працюють, запитала чи готова я купити абонемент. Суть така, що в наступне відвідування, коли приходиш, вже по абонементу, роблять діагностику шкіри, щоб визначити індивідуальний підхід і підібрати потрібний курс процедур - це великий плюс, як на мене, так сказати все включено. Круто!!! І найголовніше по абонементу набагато вигідніше. Відразу купувати абонемент я не наважилася, взяла паузу, так сказати.
Дівчата і жінки Львова хто реально ходить в салон «NAVA» у ТЦ «Роксолана» відгукніться!!! Що думаєте про цей салон??? Чи можна відразу брати абонемент або слід походити для початку на процедури???


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
12 фев 2016, 09:57
Сообщений:
2
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 12 фев 2016, 10:05    Re: салон NAVA Львів
Я сама відвідую салон Нава з серпня і дуже задоволена ефектом від їх процедур! Як і всі жінкі за 30 я також дуже привередлива до вибору фахівців, що будуть працювати з моєю шкірою, проте в цьому салоні мені сподобалась і гарна атмосфера, і вічливі дівчата, і файні адміністратори, і місце розташування, і самі процедури!


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
23 фев 2016, 22:14
Сообщений:
2
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Сообщение  Добавленно: 23 фев 2016, 22:38    Re: салон NAVA Львів
Я відкрила для себе Наву нещодавно, проте швидко до неї прикипіла. Мені сподобалась процедура омолодження шкіри: приємний косметологічний масаж з паралельними поясненнями що і як, косметика від якої був неймовірний ефект підтягнутої та пружньої шкіри! Також сподобалось обслуговування і вічливий доброзичливий персонал.



За это сообщение автора Meri_85 поблагодарил: Ангелина Янина (04 мар 2016, 18:36)
Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
04 мар 2016, 18:12
Сообщений:
1
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 04 мар 2016, 18:16    Re: салон NAVA Львів
Відвідую салон не перший місяц і немаю зауваг до нього, бо приємне враження від кваліфікованого персоналу та гарно прибраного салону доповнює ефективність процедур, що я проходила. Спочатку пробувала окремі процедури, але потім порадившись з косметологом вирішилась на курс і не пожалкувала - результат курсу омолодження справив враження на мене, та моїх працівників


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
10 мар 2016, 20:24
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 11 мар 2016, 11:36    Re: салон NAVA Львів
Була у цьому салоні лише один раз, проте залишилось лише позитивне враження! Косметолог дуже докладно про процедуру розповідала, поки її робила, а масаж обличчя виявився дуже релаксуючим.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
14 апр 2016, 18:34
Сообщений:
2
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 14 апр 2016, 18:38    Re: салон NAVA Львів
Чудовий салон для зайнятих жінок, бо процедура не займає багато часу, а ефект виявляється відразу і тримається багато часу, я була приємно вражена цим! Також сподобалось обслуговування - персонал вічливий, завжди посміхається та відповідає на всі можливі питання, відразу можна побачити рівень професіоналізму в Наві вже по цьому


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
14 апр 2016, 21:03
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 14 апр 2016, 21:10    Re: салон NAVA Львів
Приєднуюсь до всіх позитивних відгуків - у NaVa справді працюють досвідчені косметологи і процедури дають швидкий і приємний результат. Хочу лише додати, що для великого міста - там просто дивовижна атмосфера - відчуваєш себе, як у казці: тишина, усміхнені люди і повний релакс. Абсолютний відпочинок!


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
22 апр 2016, 00:00
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 22 апр 2016, 00:17    Re: салон NAVA Львів
Мені в цьому салоні сподобалось абсолютно все - від вишуканого інтер'єру і приємної атмосфери до справді якісної косметики та професійного масажу обличчя. Про майже чарівний ефект від процедур можна написати цілу сторінку. Якщо ж коротко, то результат справді помітний одразу, якісна чистка, підтягнутий контур, здорова шкіра. У салон хочеться ходити і повертатись туди.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
23 май 2016, 16:10
Сообщений:
8
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Сообщение  Добавленно: 23 май 2016, 16:18    Re: салон NAVA Львів
Кожне відвідування немов декілька днів на вдпочинку - масаж розслаблює, монотонні пояснювання косметолога немов шум моря, а косметика приятна на дотик та аромат. Ефект від процедури не дає довго себе очікувати - обличчя чисте та має рівномірний тон



За это сообщение автора Анюточка поблагодарил: Злата73 (28 май 2016, 15:30)
Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
25 май 2016, 20:13
Сообщений:
1
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 28 май 2016, 15:39    Re: салон NAVA Львів
Дуже подобається відвідувати салон Nava. Окремо хочу подякувати спа-спеціалістам Яні та Ярині за професіоналізм, детальну консультацію, за задоволення та результат від процедур


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
02 июн 2016, 14:56
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 02 июн 2016, 15:20    Re: салон NAVA Львів
З дитинства маю проблему - веснянки... Думала з роками вони стануть непомітнішими, але не тут то було, все навпаки, вони стали навіть темніші. Вирішила, що буду з ними боротися. Купувала безліч різних кремів, але ефекту або нуль, або на день. Потім все ж звернулася до фахівців у цьому питанні, це був саме центр краси Нава. Придбала абонемент, пройшла курс, тепер в мене чиста та з рівним тоном шкіра. Дякую дівчаткам


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
17 июн 2016, 12:24
Сообщений:
6
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 20 июн 2016, 16:57    Re: салон NAVA Львів
Також ходжу до цього салону. Позитивна атмосфера та помітний результат від процедур. Я ризикнула придбати абонемент одразу й не жалкую. Зручно


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 июл 2016, 12:59
Сообщений:
4
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 10 авг 2016, 13:23    Re: салон NAVA Львів
Alla_Vovchenko писал(а):
З дитинства маю проблему - веснянки... Думала з роками вони стануть непомітнішими, але не тут то було, все навпаки, вони стали навіть темніші. Вирішила, що буду з ними боротися. Купувала безліч різних кремів, але ефекту або нуль, або на день. Потім все ж звернулася до фахівців у цьому питанні, це був саме центр краси Нава. Придбала абонемент, пройшла курс, тепер в мене чиста та з рівним тоном шкіра. Дякую дівчаткам

я теж мала пігментацію. правда після хімічних пілінгів. Допілінгувалась, одним словом. Вирішила останній раз експеримент поставитти і ще в цей салон завітала. Допомогли! проте, в мене на пів року абонемент, ще два місяці буду ходити і релаксувати 8-)


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
01 сен 2016, 19:50
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 01 сен 2016, 20:05    Re: салон NAVA Львів
Кира_78 писал(а):
Alla_Vovchenko писал(а):
З дитинства маю проблему - веснянки... Думала з роками вони стануть непомітнішими, але не тут то було, все навпаки, вони стали навіть темніші. Вирішила, що буду з ними боротися. Купувала безліч різних кремів, але ефекту або нуль, або на день. Потім все ж звернулася до фахівців у цьому питанні, це був саме центр краси Нава. Придбала абонемент, пройшла курс, тепер в мене чиста та з рівним тоном шкіра. Дякую дівчаткам

я теж мала пігментацію. правда після хімічних пілінгів. Допілінгувалась, одним словом. Вирішила останній раз експеримент поставитти і ще в цей салон завітала. Допомогли! проте, в мене на пів року абонемент, ще два місяці буду ходити і релаксувати 8-)

а нащо експериментувати з собою? я прийшла туди на діагностику. Бачу все сучасно і підхід професійний. Дали змогу спробувати. Тим більше що засоби, які вони використовують не тестуються на тваринах. І побічних рекакцій ніколи не було


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
15 окт 2016, 22:40
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 18 окт 2016, 21:58    Re: Салон NAVA Львів
Постійна клієнтка цього салону) Дівчата дуже чемні та уважні :D Всі процедури роблять ніжно та без болю) Обличчя в мене тепер завжи підтягнете та моє здоровий колір )))


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
05 фев 2017, 18:30
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 05 фев 2017, 18:43    Re: Салон NAVA Львів
НЕГАТИВНИЙ ВІДГУК про підхід до клієнта в салоні-краси НАVА в ТЦ «РОКСОЛАНА».
Дівчатонька, чи то ви розлінилися, чи то реальні відгуки не доходять до форумів?.. Не вірю в те, що я єдина попала в цю авантюру з БЕЗКОШТОВНОЮ процедурою.
Якби я вчора прочитала хоч щось схоже на те, що було зі мною, то звичайно не тратила б свій час на це, а найголовніше, не відчувала б такого розчарування. ТОМУ РОЗМІЩАЮ СВІЙ КОМЕНТ НА ВСІХ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСАХ, ЯКІ ЧИТАЛА ВЧОРА. Можливо комусь він допоможе.

Отже, 03.02.2017 на 12.00 я була запрошена по телефону на безкоштовну процедуру для лиця з використанням німецької елітної косметики CLAPP. Необхідно було принести з собою документ, що засвідчує особу. Чоловік відразу сказав мені, що паспорт з хати винести не дасть, щоб я не оформила собі кредиту випадково))))), довго з мене реготав, яка «я недалека» (правда, висловився він не так коректно) і що «безплатний сир тільки в мишоловці». Але я ж оптимістка! :) В салоні мене провела в кабінет молода косметолог. Провела вступну частину для розігріву, щоб розговорити клієнта і зацікавити темою, показала ненароком прейскурант з абонементами і знижками. А далі я, «підготовлена» чоловіком, видала їй, що СЬОГОДНІ купувати нічого не буду, бо сиджу в декреті і не маю ні часу, ні фінансів відвідувати регулярно їх салон, але із задоволенням спробую їх чудо-процедуру і можливо згодом пройду весь курс. За це мені подякували за відвертість)) і запропонували…. увага! ПЕРЕНЕСТИ нашу процедуру до часу, поки я не зможу стати їх клієнтом і купити абонемент. Бачте, разова процедура не дасть пролонгованого ефекту.
Шановне керівництво салону краси NAVA, що має відчували клієнт, який потратив свій час, залишив дома маленьку дитину, відпрошувався у рідних, чекав на релакс та приємні емоції, а в результаті отримав фігу з маком???? Я ж не просилася до вас в салон! Ви ж самі мені зателефонували, самі запросили, наголошували , що процедура безплатна! Я дуже розчарована і ображена.
Можливо людям, які купують ваші абонементи за 2000 грн, дійсно видно результат і вони задоволені вашими послугами, але мене, як клієнта, ви втратили.
Тож, любi дiвчатка, якщо у вас не було намiру обзавестись абонементом якогось салону чи повестися на запропонований товар, а ви хочете просто отримати обiцяне безкоштовне "безвозмездно", то вам не сюди.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
27 фев 2017, 11:34
Сообщений:
2
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 02 мар 2017, 13:14    Re: Салон NAVA Львів
Я сумнівалася в настільки утішних рекомендаціях з приводу ефективності процедур поки сама не відвідала і не випробувала на собі. По-перше підхід до клієнтів на високому рівні, по-друге обстановка салону, по-третє якісна косметика, ну і найприємніше це масаж. І після години в руках майстра я і правда побачила зміни в дзеркалі - шкіра стала більш пружною, чорні точки і почервоніння практично зникли. А після всього курсу я зрозуміла що до цього за особою доглядала просто бездарно


Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
25 янв 2009, 20:27
Сообщений:
6685
Откуда:
Киев
Благодарил (а): 43 раз.
Поблагодарили: 39 раз.
Сообщение  Добавленно: 27 мар 2017, 14:31    Re: Салон NAVA Львів
Христина писал(а):
НЕГАТИВНИЙ ВІДГУК про підхід до клієнта в салоні-краси НАVА в ТЦ «РОКСОЛАНА».
Дівчатонька, чи то ви розлінилися, чи то реальні відгуки не доходять до форумів?.. Не вірю в те, що я єдина попала в цю авантюру з БЕЗКОШТОВНОЮ процедурою.
Якби я вчора прочитала хоч щось схоже на те, що було зі мною, то звичайно не тратила б свій час на це, а найголовніше, не відчувала б такого розчарування. ТОМУ РОЗМІЩАЮ СВІЙ КОМЕНТ НА ВСІХ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСАХ, ЯКІ ЧИТАЛА ВЧОРА. Можливо комусь він допоможе.

Отже, 03.02.2017 на 12.00 я була запрошена по телефону на безкоштовну процедуру для лиця з використанням німецької елітної косметики CLAPP. Необхідно було принести з собою документ, що засвідчує особу. Чоловік відразу сказав мені, що паспорт з хати винести не дасть, щоб я не оформила собі кредиту випадково))))), довго з мене реготав, яка «я недалека» (правда, висловився він не так коректно) і що «безплатний сир тільки в мишоловці». Але я ж оптимістка! :) В салоні мене провела в кабінет молода косметолог. Провела вступну частину для розігріву, щоб розговорити клієнта і зацікавити темою, показала ненароком прейскурант з абонементами і знижками. А далі я, «підготовлена» чоловіком, видала їй, що СЬОГОДНІ купувати нічого не буду, бо сиджу в декреті і не маю ні часу, ні фінансів відвідувати регулярно їх салон, але із задоволенням спробую їх чудо-процедуру і можливо згодом пройду весь курс. За це мені подякували за відвертість)) і запропонували…. увага! ПЕРЕНЕСТИ нашу процедуру до часу, поки я не зможу стати їх клієнтом і купити абонемент. Бачте, разова процедура не дасть пролонгованого ефекту.
Шановне керівництво салону краси NAVA, що має відчували клієнт, який потратив свій час, залишив дома маленьку дитину, відпрошувався у рідних, чекав на релакс та приємні емоції, а в результаті отримав фігу з маком???? Я ж не просилася до вас в салон! Ви ж самі мені зателефонували, самі запросили, наголошували , що процедура безплатна! Я дуже розчарована і ображена.
Можливо людям, які купують ваші абонементи за 2000 грн, дійсно видно результат і вони задоволені вашими послугами, але мене, як клієнта, ви втратили.
Тож, любi дiвчатка, якщо у вас не було намiру обзавестись абонементом якогось салону чи повестися на запропонований товар, а ви хочете просто отримати обiцяне безкоштовне "безвозмездно", то вам не сюди.

Ого, а то все так сладко в этом салоне Нава, оказывается есть и недовольные клиенты, отлично, что оставили отзыв и не поленились.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
30 мар 2017, 00:05
Сообщений:
1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 30 мар 2017, 00:18    Re: Салон NAVA Львів
Христина писал(а):
НЕГАТИВНИЙ ВІДГУК про підхід до клієнта в салоні-краси НАVА в ТЦ «РОКСОЛАНА».
Дівчатонька, чи то ви розлінилися, чи то реальні відгуки не доходять до форумів?.. Не вірю в те, що я єдина попала в цю авантюру з БЕЗКОШТОВНОЮ процедурою.
Якби я вчора прочитала хоч щось схоже на те, що було зі мною, то звичайно не тратила б свій час на це, а найголовніше, не відчувала б такого розчарування. ТОМУ РОЗМІЩАЮ СВІЙ КОМЕНТ НА ВСІХ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСАХ, ЯКІ ЧИТАЛА ВЧОРА. Можливо комусь він допоможе.

Отже, 03.02.2017 на 12.00 я була запрошена по телефону на безкоштовну процедуру для лиця з використанням німецької елітної косметики CLAPP. Необхідно було принести з собою документ, що засвідчує особу. Чоловік відразу сказав мені, що паспорт з хати винести не дасть, щоб я не оформила собі кредиту випадково))))), довго з мене реготав, яка «я недалека» (правда, висловився він не так коректно) і що «безплатний сир тільки в мишоловці». Але я ж оптимістка! :) В салоні мене провела в кабінет молода косметолог. Провела вступну частину для розігріву, щоб розговорити клієнта і зацікавити темою, показала ненароком прейскурант з абонементами і знижками. А далі я, «підготовлена» чоловіком, видала їй, що СЬОГОДНІ купувати нічого не буду, бо сиджу в декреті і не маю ні часу, ні фінансів відвідувати регулярно їх салон, але із задоволенням спробую їх чудо-процедуру і можливо згодом пройду весь курс. За це мені подякували за відвертість)) і запропонували…. увага! ПЕРЕНЕСТИ нашу процедуру до часу, поки я не зможу стати їх клієнтом і купити абонемент. Бачте, разова процедура не дасть пролонгованого ефекту.
Шановне керівництво салону краси NAVA, що має відчували клієнт, який потратив свій час, залишив дома маленьку дитину, відпрошувався у рідних, чекав на релакс та приємні емоції, а в результаті отримав фігу з маком???? Я ж не просилася до вас в салон! Ви ж самі мені зателефонували, самі запросили, наголошували , що процедура безплатна! Я дуже розчарована і ображена.
Можливо людям, які купують ваші абонементи за 2000 грн, дійсно видно результат і вони задоволені вашими послугами, але мене, як клієнта, ви втратили.
Тож, любi дiвчатка, якщо у вас не було намiру обзавестись абонементом якогось салону чи повестися на запропонований товар, а ви хочете просто отримати обiцяне безкоштовне "безвозмездно", то вам не сюди.


Також була на безкоштовній процедурці : загалом сподобалось.Та так як знаходжусь в ідентичній ситуації автора цього посту, зараз не маю можливості відвідувати процедури і придбати абонемент, та про це я повідомила косметологу вже під кінець процедури ,після чого одразу "повіяло холодом" ((( та мені якось навіть смішно з того стало))) Та загалом, в кого є час і гроші:раджу, раджу,раджу!!!!була сьогодні зранку і весь день любуюсь своєю шкірою в дзеркалі: зволожена, гладенька і навіть тон якось змінився!


Вернуться к началу Профиль
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему
 [ Сообщений: 19 ] 


   Похожие темы   Автор   Ответов   Просмотров   Последнее сообщение 
Нет новых непрочитанных сообщений в этой теме Хотим открыть с подругами свой салон красоты

в форуме Обо всем

VeronikaX

18

4928

28 мар 2017, 15:01

Vendi Перейти к последнему сообщению

Нет новых непрочитанных сообщений в этой теме салон красоты косметолог иваново

в форуме Анонсы и действующие акции

CharlesJeway

0

0

31 май 2022, 16:50

CharlesJeway Перейти к последнему сообщению


Перейти:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения
 cron
cosmetic.com.ua
Размещение рекламы
Copyright 2011-2017
© All Rights Reserved.
Отзывы и предложения присылайте по адресу: forum@cosmetic.ua
Полное или частичное использование материалов без согласия редакции запрещено.
Powered by phpBB © phpBB Group.
Модификация форума выполнена CMSart Studio