Курсы визажиста    ID: 186099    

На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.

Начать новую тему Ответить на тему

Автор Сообщение
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 26 окт 2011, 22:41    Курсы визажиста
Маю йти через пару днів на курси професійний макіяж . з одного боку ддуууже хочеться цього всього навчитися а з другого боку і страшнувато . чи буде в мене получатися . я рік тому йшла на курси нарощення віїв курси тривали один день і то моя вчителька показала як то робить на одному оці а на іншому сказала мені робити . та щей кричала на мене . що в мене бач не получається )) тут ще треба лівою рукою працювати .. тай взагалі мені здається то не було навчання ... В мене мабуть з 5 міс. пішло на те . як правильно нарощувати . з якими матеріалами краще робити . Хоча розумію тепер що основне в любій професії це набити собі руку . щоб в тебе получалося . От тепер дуже вагаєся взагалі як будуть проходити заняття з макіяжу ... а розкажіть . як у вас проходили скільки часу проходять курси . навчання . коли ви самі впевненні в собі і розумієте що у вас получається ... І чи важливе навчання . чи талант людини у даній професії ..


Вернуться к началу Профиль
Модератор
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
11 фев 2010, 23:49
Сообщений:
29627
Благодарил (а): 134 раз.
Поблагодарили: 79 раз.
Сообщение  Добавленно: 26 окт 2011, 23:33    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Вы не переживайте, пойдите попробуйте, а может это как раз то, что Вам нужно.

_________________
Изображение


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 26 окт 2011, 23:47    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Я все зрозуміла . треба спочатку піти повчитися. щоб про щось говорити )


Вернуться к началу Профиль
Модератор
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
11 фев 2010, 23:49
Сообщений:
29627
Благодарил (а): 134 раз.
Поблагодарили: 79 раз.
Сообщение  Добавленно: 27 окт 2011, 13:55    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Не забывайте нас рассказывать о своих достижениях)))

_________________
Изображение


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 27 окт 2011, 19:00    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
ок )) сьогодні вже домовилася з батьками. щоб з дитиною посиділи . коли я буду на заняттях . Школу по курсах вирішила поміняти вона хоч дорожча . але думаю що там кращі професіонали . А ще мені дуже цікаво . яка в них освіта . тому саме перше буду казати про документи . щоб вони показали мені про їхню освіту ..


Вернуться к началу Профиль
Постоянный посетитель

Зарегистрирован:
19 окт 2011, 18:42
Сообщений:
905
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 5 раз.
Медали: 1
Подарочный сертификат (1)
Сообщение  Добавленно: 28 окт 2011, 19:56    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
марсіанка писал(а):
Маю йти через пару днів на курси професійний макіяж . з одного боку ддуууже хочеться цього всього навчитися а з другого боку і страшнувато . чи буде в мене получатися . я рік тому йшла на курси нарощення віїв курси тривали один день і то моя вчителька показала як то робить на одному оці а на іншому сказала мені робити . та щей кричала на мене . що в мене бач не получається )) тут ще треба лівою рукою працювати .. тай взагалі мені здається то не було навчання ... В мене мабуть з 5 міс. пішло на те . як правильно нарощувати . з якими матеріалами краще робити . Хоча розумію тепер що основне в любій професії це набити собі руку . щоб в тебе получалося . От тепер дуже вагаєся взагалі як будуть проходити заняття з макіяжу ... а розкажіть . як у вас проходили скільки часу проходять курси . навчання . коли ви самі впевненні в собі і розумієте що у вас получається ... І чи важливе навчання . чи талант людини у даній професії ..

Марсианка если вы хотите научится делать красивый макияж для себя, то конечно же попробуйте, а если професиональным визажистом хотите стать, то тут нужно иметь определенный талант. У меня есть 2 подруги они визажистки, одна моя одноклассница, а другая соседка,так они с детства красиво рисуют, если вы умеете рисовать, то стать профессиональным визажистом вам будет не сложно.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 28 окт 2011, 21:56    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
в мене подружка однокласниця є художником . а в мене під настрій є намалоьвані пару якихось картин .моя подружка побачивши їх сказала що зовсім не погано не маючи художньої освіти так намалювати . я пробувала ще намалювати свого чоловіка то то дійсно був жах а не малювання )))я хочу дійсно навчитися професійного візажу . покищо де я зверталася до викладачів з візажу в мене довіри ні одна із 3 не викликала .їхати вчитися у велике місто мені не виходить .діти маленькі .. а піти вчитися і получити суто сертифікат. без вміннь і знань про візаж мені не хочеться .. Я би навіть погодилася на те щоб. знати вміти все по макіяжі .але не мати документа ..


Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
03 окт 2011, 19:14
Сообщений:
3151
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 22 раз.
Медали: 1
Подарочный сертификат (1)
Сообщение  Добавленно: 11 ноя 2011, 20:06    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Все же лучше иметь документ, тогда многие придирчивые клиенты будут больше Вам доверять и к Вам идти! Мне кажется, что всему можно научиться, даже не обладая врожденным талантом! Главное-желание, которое у вас и так есть, ну и возможность! А все остальное прийдет! Визаж-это сейчас очень выгодный вид заработка денег. Так в среднем, час визажиста стоит 300-350 грн! Прекрасная и творческая работа. Марсіанка, успехов Вам!!!



За это сообщение автора po4emy4ka поблагодарил: марсіанка (11 ноя 2011, 23:26)
Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
25 мар 2011, 10:23
Сообщений:
2928
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 12 раз.
Сообщение  Добавленно: 17 ноя 2011, 23:31    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Марсианка, а почему вы не спрашиваете у нашего визажиста Юлии, какие навыки были у нее до обучения, и какие необходимы, чтоб стать профессионалом?
Я думаю, что если есть желание и достойный учитель, то все обязательно получится.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 18 ноя 2011, 12:24    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Я вже вчора була на першому занятті .. дуже задоволена і дуже мені сподобалося . Я коли сиділа дома коло компютера і перечитувала про візаж то для мене це було фонтастикою . скільки тих цветотипів і як їх запамятати а виявляється що в цьому є свої хитрості . Дівчика що навчає теж мені дуже подобається доступно і легко все пояснює . запамятовую швидко . Чекаю з нетерпінням другого практичного заняття)


Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
18 авг 2009, 22:06
Сообщений:
3136
Благодарил (а): 18 раз.
Поблагодарили: 8 раз.
Сообщение  Добавленно: 19 ноя 2011, 15:56    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
И как часто ты ходишь на занятия?


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 19 ноя 2011, 18:30    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Заняття разом 10 занять . 9 практичних і 1 теоретичне . в мене дуло тільки 1 заняття теоретичне + корекція і фарбування брів ...


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 19 ноя 2011, 18:34    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Ще мене цікавить чи повинна би мене викладачка навчити . який саме макіяж підходить для різних формів очей . Думаю що на інших занять вона скаже . .. Хоча я така любопитна. що певно їй набридну скоро ))


Вернуться к началу Профиль
Постоянный посетитель
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
12 мар 2010, 18:19
Сообщений:
652
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
Сообщение  Добавленно: 26 ноя 2011, 17:15    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
марсіанка писал(а):
Заняття разом 10 занять . 9 практичних і 1 теоретичне . в мене дуло тільки 1 заняття теоретичне + корекція і фарбування брів ...

Могли бы нам что-то поведать о бровях? Спасибо. :)


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 28 ноя 2011, 11:35    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Я ніби розумію і маю уявлення як мають виглядати правильно вищипанні брови . але пояснити докладно певно в мене не получиться .. Знаю що брови .після корекції краще фарбувати . так вони мають гарний вигляд . малювати слід у тон менший як колір волосся . Пінцет треба протирати спіртом . Брови повинні починатися і закінчуватися в певних крапках. Аби визначити місце початку брови, слід прикласти олівець по лінії від крила носа до внутрішнього куточка ока. На продовженні цієї лінії вгору і лежить початок брови. Найвища точка брови при корекції брів планується на продовженні лінії від центру верхньої губи через зіницю до брови. Для визначення кінця брів олівець встановлюють на лінії від крила носа до зовнішнього кута ока. Кінець брови знаходиться в крапці, де олівець торкнеться брови. Зовнішній кінець брови не має бути нижче внутрішнього, інакше створиться сумний вираз обличчя. Щось таке ..


Вернуться к началу Профиль
Модератор
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
11 фев 2010, 23:49
Сообщений:
29627
Благодарил (а): 134 раз.
Поблагодарили: 79 раз.
Сообщение  Добавленно: 28 ноя 2011, 12:13    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Вы очень подробно описываете, спасибо)

_________________
Изображение


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 30 ноя 2011, 01:20    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Та нема за що )..


Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
01 ноя 2011, 21:47
Сообщений:
4329
Благодарил (а): 84 раз.
Поблагодарили: 71 раз.
Медали: 1
Подарочный сертификат (1)
Сообщение  Добавленно: 06 дек 2011, 19:14    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Сложно что-то посоветовать, все-таки теория- это одно, а чувство меры, вкуса, гармонии и образное мышление- это совсем другое. И умение рисовать обязательно, по-моему. Если получаться не будет, лучше сразу бросить.


Вернуться к началу Профиль
Я на пару минут
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
26 окт 2011, 21:57
Сообщений:
15
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Сообщение  Добавленно: 06 дек 2011, 20:20    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Та ні в мене ніби получається . навіть викладачка каже. що в мене є якісь художні здібності . Тетяна ви правильно пишите про чуство міри. смаку. гармонії і образного мислення . я собі маю поняття про це але як так ще на практиці незнаю як то в мене буде получатися . Тому зараз читаю багато. придивляюся до людей . до акторів . тай гроші не малі на навчання + на косметику витраченні тому. треба думати як їх відробляти))+ розрекламувати себе як спеціаліста . Дуже не хочу .боюся *попасти лицем в грязь* )


Вернуться к началу Профиль
Специалист
Аватар пользователя

Зарегистрирован:
01 ноя 2011, 21:47
Сообщений:
4329
Благодарил (а): 84 раз.
Поблагодарили: 71 раз.
Медали: 1
Подарочный сертификат (1)
Сообщение  Добавленно: 07 дек 2011, 09:52    Re: Дуже хочу цього всього навчитися .
Тогда меняйте свой настрой, все у вас получится! Как говорится, не боги горшки лепят! Побольше уверенности, выше голову. Для клиентов нужен уверенный в себе мастер, поверите вы в себя- поверят и люди! Удачи!
P.S. И не забывайте сами быть красивой-это самый главный Аргумент!


Вложения:
index.jpg
index.jpg [ 6.11 KIB | Просмотров: 17560 ]

За это сообщение автора Tetyana поблагодарил: марсіанка (07 дек 2011, 10:09)
Вернуться к началу Профиль
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему
 [ Сообщений: 126 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.


   Похожие темы   Автор   Ответов   Просмотров   Последнее сообщение 
Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. Подскажите хорошего визажиста

в форуме Корзина

_Monika_

8

4678

08 ноя 2009, 17:26

Cherry Перейти к последнему сообщению


Перейти:  

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения
 cron
cosmetic.com.ua
Размещение рекламы
Copyright 2011-2017
© All Rights Reserved.
Отзывы и предложения присылайте по адресу: forum@cosmetic.ua
Полное или частичное использование материалов без согласия редакции запрещено.
Powered by phpBB © phpBB Group.
Модификация форума выполнена CMSart Studio